Перейти к публикации

Виявляється всі помиляються


Pancir

Рекомендованные сообщения

Обережно! Чутливий контент! Ця тема містить криві шви, арфaграфічні помилки, суржик, мачку та чудернацьке почуття гумору.

 

Вітаю, любі гості! Запрошую до моєї теми. Я тут планую розповідати побрехеньки історії, показувати шо наробила, ділитися чим зможу, питати порад та шукати розрад.

 

Мені сорок+ рочків і я професійний програміст (то є або хист, або хвороба, або усе це разом 🙂 ).

 

Назвали мне  Світлана, та це нудно-офіційно, тож мені відкликаються варіанти: Лана коли серйозна, або Світлинка коли бешкетую. Або ж Pancir - це мій давній ник и він теж дуже й дуже про мене.

 

Шиття для мене це можливість отримати річ саме того розміру, кольору та посадки як я хочу. Бо майже неможливо купити щось впору, коли в тебе зріст 180 см і дуже велика ду󠄁󠄁󠄁*а (душа, а ви про шо подумали? 😉 ).  З професійними кравчинями не щастило, тож довелося вчитися шити. По книжках, по відео і навіть на приватні курси до однієї кравчині ходила... Форум Сезон був просто скарбницею, а ось «вийти з кустів» и почати щось показувати наважилась лише тут…

В цьому році Після повномасштабного вторгнення шилося дуже погано… про це ще буде, а поки така новина: я пошила куртку для військового зимового маскувального костюма! Як на мене - це не куртка, а худі (що одягається поверх форми), але назву не я давала. Викрійку, алгоритм шиття та крій мені з Києва вислав колега, який все це розробив (так шо я тепер «швєя-надомница» :)) ). Процес був довгим, бо я ще працюю, тобто у робочий час зайнята. Потім десь у середині шиття почалися блекаути… виявилось що гірлянда (запитана від повербанка) дає достатньо світла щоб щось шити руками, але шоп мене пофарбували, я все шити руками не потягну, а швейну машинку до повербанка не підключиш. Була ідея припхатися з машинкою у найближчий відділок Поліції (а що? Вони ж всіх запрошують заходити та заряджатися от я би й прийшла…) але не наважилася. Тепер жалкую: було б що згадати 🙂

І нарешті, сьогодні у ночер з суботи на неділю, я цю річ таки дошила (танцюю та радію)! Допишу та закину її пратися (якраз серед ночі це можна робити без шкоди для карми). У неділю попрасую, нароблю світлин й (може) відправлю.

А поки що пара світлин процесу (так, я пишу собі нотатки, бо наразі забуваю все, окрім поїсти)

image.thumb.jpeg.b3336b045b3bb1542c653de4d08f577f.jpeg image.thumb.jpeg.0ad8929502c4af49783a5ade3c2b3893.jpeg

 

А це мій велосипед як обробити верхній край блискавки. Потрібні лента шириною 1 см (в мене бавовна для накатки), водорозчинний клей та шматочок чарівної меблевої стрічки (щира дяка @Zvezdopad).

image.thumb.jpeg.9ae95cf9303681d663a5f8b1d0ec6b60.jpeg image.thumb.jpeg.b0b15b0caf51ab1986a9d806b4f6bca3.jpeg

 

Ну і без помічниці ну аж ніяк не можна!

image.thumb.jpeg.f6938736a62b30c1ff222eba65e59b68.jpeg

Изменено пользователем Pancir
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вітаю та вітаю із закінченням роботи. Нікого й нічим уже налякати не можна. Особливо кривими швами. Але можна всіх порадувати своїми виробами та своєю появою.🥰

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Світлана, Лана, Світлинка) 

Вітаю з відкриттям теми! 

Правильне рішення! 

 

Дякую на такий гарний вранішній настрій. Дуже до речі до ранкової кави. 

Прочитала два рази, та ще й чоловіку вголос почитала, і посміялись, і "взгруснули"....

так приємно бачити-чути позитивних людей, про думку підзарядитись в поліцейському відділку особливо насмішили😜

 

Цікава назва 👍

Так, дійсно, всі помиляються, і порять, і косячать 😜

Всяке бува))))) 

 

Ваша тема та розповідь, як одеська гуморески. 

Ви так вдало поєднали про життя та про шиття! 

З нетерпінням чекаю наступної розповіді) 

 

P. S. Зацікавив ваш нік,  що означає, звісно, якщо не секрет) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 час назад, Victoria сказал:

Світлана, Лана, Світлинка) 

Вітаю з відкриттям теми! 

Правильне рішення! 

Приєднуюсь, «вийти з кустів»-  гарне рiшення!

Дійсно, дуже позитивний початок. А яка у вас помічниця вродлива!

 

Що до блекаутiв, даю пораду про ранкову, i не тiлькi, каву:

Кава на  свiчках

кофе.jpg

 

можливо стане в нагоді під гірлянду, запитану від повербанка:).

 

Дякую за лайфхак з блискавкою.

Чекаю світлини про куртку! 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Світлана, Лана, Світлинка, вітаю та дуже рада що ви відкрили власну тему!

 

14 часов назад, Pancir сказал:

Обережно! Чутливий контент! Ця тема містить криві шви, арфaграфічні помилки, суржик, мачку та чудернацьке почуття гумору.

С першої ж фрази я почала посміхатися у всі свої тридцять два зуби :-))) (ну... може їх вже не зовсім 32 залишилось, але то вже до справи не відноситься).
И тоже, как Вика, прочла вслух мужу и дочке. Настроение у всех резко пошло вверх :-)))

 

14 часов назад, Pancir сказал:

Була ідея припхатися з машинкою у найближчий відділок Поліції

Классная идея!!! Но, на сколько я вижу по фото, у вас промка. А ее, попробуй допереть куда-то :-)))) Предлагаю вариант с ножной/ручной машинкой, там никаких подключений не надо. Работаем сами в качестве движущей силы! 🙂 Заодно худеем ... наверное (  я 30 лет шила на ножной Подолке, но не сильно то она мне помогла с этим :-))) 
 

Цитата

я пошила куртку для військового зимового маскувального костюма!

Респект! Спасибо за фото процесса! И очень жду фото во всей красе, так сказать!

А из какой ткани вы шили куртку/худи? 

 

14 часов назад, Pancir сказал:

Потрібні лента шириною 1 см (в мене бавовна для накатки),

И еще вопрос, а что это за лента для накатки? Впервые такое слышу. Это что-то вроде киперной ленты?

 

14 часов назад, Pancir сказал:

Ну і без помічниці ну аж ніяк не можна!

Кооошка, чееерная - красааавица какая!!! ❤️

 

10 часов назад, Victoria сказал:

P. S. Зацікавив ваш нік,  що означає, звісно, якщо не секрет) 

Приеднуюсь к Вікторії , мені теж дуже цікаво що означає ваш нік! 🙂 
 


 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

@Farfor, щіро дякую! ❤️


@Victoria, дякую! Дуже приємно 🤩 Про свій ник обов’язково розповім трохи згодом (от буде відпустка на Новий рік...)


@Donchanka, дякую! Киці передала що вона підкорює форум 😺 За пораду з кавою окрема дяка 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

@OlgaLosss, дякую! Я дуже рада що змогла підняти настрій та подарувати посмішки. День пройшов не дарма 🙂
 

10 часов назад, OlgaLosss сказал:

на сколько я вижу по фото, у вас промка. А ее, попробуй допереть куда-то :-))))

О, да, тягти кудись промку… У темряві, з 16 поверха по сходинкам… На такий цирк з ліхтарями я б і сама подивилася :))

 

10 часов назад, OlgaLosss сказал:

А из какой ткани вы шили куртку/худи? 

Бавовна з домішками. Дуже схожа на «матраску» (ту, з якої матраси та наматрасники шиють). Але сьогодні «шеф» написав шо збирається замінити тканину. Чимось не підійшла, чим - не знаю.

 

10 часов назад, OlgaLosss сказал:

И еще вопрос, а что это за лента для накатки? Впервые такое слышу. Это что-то вроде киперной ленты?

Я теж раніш про неї не чула (доки не купила на тестування). Як я зрозуміла, це лента для друку накаткою. Можна замовити бавовняну стрічку з якимось принтом і її надрукують на такий. З кіперною багато відмінностей. Ця лента не є пластичною. Вона цупка та тримає форму (горловину не обробиш). Ще вона трохи тонша за кіперну. На дотик приємна, трохи оксамитова.
image.thumb.jpeg.391f91332f27839d87cb03e9231c1d68.jpeg
 

10 часов назад, OlgaLosss сказал:

Кооошка, чееерная - красааавица какая!!! ❤️

Я її називаю Краса-Ковбаса 😸

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Перший блин комом, перша куртка … гармошкою

Пралка гадить, праска ладить
 

Я дуже хотіла випендритися й пошити куртко-худі з красивим виворотом. Обробила кожен шовчик бавовняними стрічками. А потім попрала й обробка сіла, а тканина - розтягнулась. Шви пішли гармошкою. Я спробувала розпрасувати, но марно. Свіже-відшита річ була гарніша, ніж попрана та «попрасована»…

Такого в мене ще не було…

image.thumb.jpeg.e10264ba02d4e03a47ffab2b87b0e1b4.jpeg image.thumb.jpeg.0deee8c4830a0d02f96db193be30d028.jpeg image.thumb.jpeg.5f9579a70682809ab1b09366ba67f0cd.jpeg image.thumb.jpeg.8aceffa34710bcaaa4b7f41d6ade6a67.jpeg

 

Я намагалась себе вмовити що ніхто цього не помітить і взагалі можна зробити «лічеко кірпічеком» наче так і задумано... Не змогла. Взяла в руки праску і з водою та матюками таки розпрасувала ті кляті шви. Не ідеально, але достатньо щоби не соромитися своєї праці.

image.thumb.jpeg.dfab1a8c731ef2bd6510012cd077911d.jpeg image.thumb.jpeg.14045635b2b02525eb0e9351861b22b6.jpeg 

 

Так, то є попрасоване. Різниця невеличка… якби ви знали скільки сил в мене пішло щоб вмовити себе Не прасувати манжети рукавів. Бо там буде гумка. Не треба… Зупинитися було дуже важко: ну, ще той шовчик, ще разочок… Допомогло те, що вимкнули електрику 😁 Ми з праскою охололи і коли, через півгодини, світ ввімкнули я швиденько зробила пару світлин и запакувала куртку у коробку. На праску намагалась навіть не дивитися 🤭

 
 

P.S. А ви декатуєте стрічку / тасьму перш ніж її використовувати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

О початок покладено! I непоганий!

 

3 часа назад, Pancir сказал:

А потім попрала й обробка сіла, а тканина - розтягнулась. Шви пішли гармошкою.

Важко сказати, чи це погано, бо хвиляста текстура нагадує кучугури снігу. Ось, дивiться, все в зморшку.

Розмiрковую... а якщо там робити просто закритi шви, без стрiчки? У попередньому пості бачу їх на фото.

 

3 часа назад, Pancir сказал:

А ви декатуєте стрічку / тасьму перш ніж її використовувати?

Я не декатую, але прасую з парою, якщо потрiбно.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

25 минут назад, Donchanka сказал:

Важко сказати, чи це погано, бо хвиляста текстура нагадує кучугури снігу.

Хм... Дійсно! Ви маєте рацію!

Ну тоді я не буду перейматися що не всі шви розпрасувала 🙃

 

30 минут назад, Donchanka сказал:

Ось, дивiться, все в зморшку

Так, все в зморшку... Скільки-скільки він коштує?.. 🤯

 

33 минуты назад, Donchanka сказал:

а якщо там робити просто закритi шви, без стрiчки?

То є гарна ідея 👍 Мабуть наступного разу так і зроблю. Ще й тому, що зі стрічками надто повільно виходить. 

 

39 минут назад, Donchanka сказал:

Я не декатую, але прасую з парою, якщо потрiбно.

От я тепер теж буду прасувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

6 минут назад, Pancir сказал:

Скільки-скільки він коштує?.. 🤯

Тоже выпала в осадок, когда увидела цену! 😲

 

4 часа назад, Pancir сказал:

Як я зрозуміла, це лента для друку накаткою.

Светлана, спасибо, теперь я поняла разницу!

 

 

4 часа назад, Pancir сказал:

і взагалі можна зробити «лічеко кірпічеком» наче так і задумано... Не змогла.

Светлана, вы сделали мой день! Сижу, читаю с чашечкой утреннего кофе и ... ну в общем, монитор чуть не принял душ из кофе :-)))))
 

 

4 часа назад, Pancir сказал:

P.S. А ви декатуєте стрічку / тасьму перш ніж її використовувати?

Я всегда перед использованием тесьму просто мочу водой под краном, слегка отжимаю в полотенце махровом и тут же высушиваю утюгом. Потому что ждать пока сама высохнет у меня нет времени и желания 🙂 
А стала так делать после того, как у меня села брючная тесьма, которой низ мужских брюк подшивают. Я ее пристрочила к низу и когда стала утюжить уже готовый низ, она прямо у меня глазах стала садиться. Теперь всю тесьму декатирую.

 

А куртка-худи у вас получилась классная! Хоть со швами в зморшочку, хоть отутюженная!
Вы большая молодец!👍

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Хотіла б розповісти чому саме маскувальна куртка-худі. Чому з неї почала свою тему и чим вона мені так важлива (окрім того, що це маскування для ЗСУ-котика)

 

24 лютого змінило все. Життя змінюється назавжди коли скло в вікнах тремтить від вибухів, і ти бачиш що твоя найдорожча в світі людина стоїть поруч з вікном яке в будь яку мить може розбитися вщент… А перша ніч коли ЗАЕС обстрілювали?.. Моя подруга після неї взяла свою мати за руку та поїхала до Германії. А я залишилась з чоловіком бо він моє все і нащо мені той закордон без нього?

 

Шити не хотілося взагалі. Влітку примусила себе відшити простий комбез (щоб хоч щось пристойне в шафі мати) та в ньому все літо й пробігала (і зараз в ньому сиджу 🙂 ). А коли прийшла осінь, я зрозуміла дві речі. Перше: звичка заїдати стрес смаколиками призвела до дуже об’ємних наслідків. Друге: верхнього одягу, який я можу застібнути, в мене нема. Є стьобанка, яку я в тутешній Експедиції зробила (Привіт Полярникам! ❤️), але цього замало. Почала щось шити, но в голові стирчало «А нащо?.. Куди ходити?»… 

 

Один мій колега з перших днів вторгнення почав активно волонтеріти. Він організував плетіння маскувальних сіток, спочатку одну локацію, потім іншу... Вони почали шити нашоломники та «кикимори» («волохаті» маскувальні костюми) І ось скільки вже наробили

image.thumb.jpeg.09aec645fd61c13ab4fffbf098cefc22.jpeg

 

Я їм донатила, але мені дуже хотілося долучитися не лише грошима, а ще й власними руками. Та нажаль ті волонтерські локації у Київі, а я в Одесі… Але якщо я щось вигадала - мене мало що зупине 😉 Тож  ми з колегою домовилися що він надішле мені крій та фурнітуру, я спробую відшити одну куртку і, якщо ми обидва будемо задоволені результатом, то продовжимо працювати…

І раптом я зрозуміла, що вже майже зима і щоб забрати відправлення з Нової Пошти мені потрібен верхній одяг. Треба щось вдягнути та ще й, бажано, застібнути бо моє велике серденько пнеться крізь пишні груді, а ду*а… ну ви зрозуміли… та всі ці скарби можуть змерзнути. То не діло. 

Тож я взяла стьобанку та відшила куртку жилет… бо на рукави часу не вистачало 🤭 Так саме як і на підклад та на застібки. Зробила бутерброд: стьобанка, Слімтекс 80, плащева іншого коліру та обробила край бейкою.

 

Киця ніби каже: яка така твоя жилетка? Це моє ліжко! Тут ВСЕ - моє ліжко!

image.thumb.jpeg.c8b1190e40f359c45e670fb929e7a103.jpeg 

 

І взагалі, ти ж не проженешь таку малесеньку-наглесіньку кицюню?

 image.thumb.jpeg.a9b8837b3165aa2e98e558252f7fdb70.jpeg
 

Була ідея не зшивати бокові шви, а зробити зав’язки та зав’язувати по різному, але відразу часу не вистачило, а потім було вже ліньки, бо воно і з сумкою гарно виглядає. Це таки оверсайз (прибавка +40 см до обхватів, пройми опустила на 6 см). І воно надзвичайно комфортне. Просто накидаєш та ідеш. Жарко - розпахуєшься, прохолодно - кутаєшся.  Якщо вітер - перед притискаєш поясною сумкою, спинка лишається вільною та дає комфорт. Це «динамічний» одяг, тобто в ньому дуже добре рухатися та швидко ходити, а от стояти півгодини (чекаючи транспорт) - буде холодно. Робочі температури від 0 до +15 (тобто якраз одеська зима). Біля нуля добре під жилет одягати окремий капюшон (або худі, яке ще треба пошити).

 

image.thumb.jpeg.af4d21dae81d5e06d31c7b4026a1040f.jpeg image.thumb.jpeg.fd78f2ad3817138f894d465d1d9d5d3b.jpeg image.thumb.jpeg.2b8fe81519be985e71003fa1d186cbbf.jpeg image.thumb.jpeg.30e566d4b6f63b63be811c481b2ef30a.jpeg image.thumb.jpeg.f3fecf8c6f4eea6c96b0dbff52d6abb4.jpeg 

 

Якби не маскувальна куртка та потреба виходити на вулицю, я б не взялася шити і не знаю в чому б ходила би (може купила б щось), але точно не в жилеті, якій мій на 1000%. Мій розмір та довжина, мій колір та любо мені легке божевілля (або ж не легке 😁 )

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я це все взагалі до чого: у мене наразі відпустка. Маскувальну штуку я відправила і поки чекаю на зворотній зв’язок, у мене є час собі щось швиденько відшити… Але я не можу обрати що 🤔 Варіанти: 

1. Куртка з капюшоном під жилет (білі рукави з плащевої, тушка - футер, на блискавці)

     (+) можна буде вдягати у дощ та сильній вітер або легкий мінус; вже частково розкроїла

     (-)  там треба робити підклад, підборти, та взагалі багато (нової для мене) роботи

2. Худі з трьохнитки на флісі

     (+) теж дозволить шастати у невеличкий минус; швидко шиється

     (-) не підходить для вологої погоди

3. Поясна сумка

     (+) дуже цікаво пошити; повинна бути гарніше, ніж та що є

     (-) не на часі. Одяг важливіший

4. Білизна (трусики)

     (+) дуже потрібні, вони ще з минулої зими чекають

     (-) нуднота, взагалі не цікаво їх шити

 

І це я ще про штані не пишу, бо поки «верхи» важливіші…

 

От я дивлюся на цей список і думку гадаю де мої два раба?! з чого почати. А шити треба терміново, поки не прислали ще тканини на маскувальні худі… Хоч бери та монетку кидай 🙂

Изменено пользователем Pancir
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я сейчас отсмеюсь и напишу нормальный отзыв :-)))))

Так, пока читала, смеялась и любовалась вами, у нас тут шось @бнуло. Оказывается, опять из Белгорода "привет передали" два раза. Один из приветов сбила наша ПВО. Оказывается, у нас таки есть ПВО! А то у нас тут в Харькове уже начали шутить, что у нас ПВО под названием "Отче наш"  😉 .
 

Теперь о жилете. Он прекрасен! И вы в нем прекрасны! Единственное, что меня смутило - отсутствие рукавов. Но раз в Одессе такие теплые зимы, то очень даже в тему тогда.
Я правильно увидела, что на жилете вообще нет никаких застежек? Размахаечка такая, да?

 

50 минут назад, Pancir сказал:

Але я не можу обрати що 🤔 Варіанти:
1. Куртка з капюшоном під жилет (білі рукави з плащевої, тушка - футер, на блискавці)

Мне кажется, что первый вариант самый нужный и интересный. Тем более, что уже даже частично раскроен. 
1. Вы получите куртку с непромокаемыми рукавами к уже сшитому жилету - комплект на более холодную погоду. 

2. Освоите новые операции по технике шитья

3. Будете собой гордиться! 🙂 

 

П.С. Если нужна будет помощь и советы по пошиву, приглашаю в тему Пальто, куртки. Крой, моделирование и технологии пошива

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Кицька- фотомодель!

Жилет- гарна річ. Ви в ньому  стильно виглядаєте.  Мені дуже сподобалася лінія пройми.

 

1 час назад, OlgaLosss сказал:

Мне кажется, что первый вариант самый нужный и интересный. Тем более, что уже даже частично раскроен. 

Теж голосую за перший варіант, він найоптимальніший на мій погляд.

 

2 часа назад, Pancir сказал:

Один мій колега з перших днів вторгнення почав активно волонтеріти.

Так, це добра справа, і результат очевидний!

Ми теж намагаемось допомогати чим можемо. Нехай щастить нашим захисникам!

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 

22.12.2022 в 18:36, OlgaLosss сказал:

о жилете. Он прекрасен! И вы в нем прекрасны!

Дякую! 🥰
 

22.12.2022 в 18:36, OlgaLosss сказал:

Я правильно увидела, что на жилете вообще нет никаких застежек? Размахаечка такая, да?

Так, ніяких застібок. Але є думка зробити накладні кармани. Якщо в кармани цеглинки покласти руки встромити - і без поясної сумки жилет буде приборканий

Дяка за список. Готова поставити підпис під кожним пунктом.
Чи можна відразу отримати третій пункт і більш нічого не робити? 😁

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

22.12.2022 в 19:54, Donchanka сказал:

Кицька- фотомодель!

 Я їй про це не скажу, бо почне плату за фотографування брати 😸

 

22.12.2022 в 19:54, Donchanka сказал:

Теж голосую за перший варіант

Ну що ж... Тоді так тому і бути  🪡

 

22.12.2022 в 19:54, Donchanka сказал:

Ми теж намагаемось допомогати чим можемо

Ось так, гуртом, ми тих злодюг і подолаємо! 💙💛
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Обіцяв золоті гори, а дав в’язку яєць і решето води.

 

Щось я вчора зажурилася: не підіймаються руки шити. Мабуть тому, що єб@#@я русня всі свята спаплюжила ниток потрібних нема, нема чим шити... А раз ниток нема, то це означає що? Що треба йти у магазин. І що? І купувати нитки. Лише нитки? 🤭 Ну добре, ще й блискавку.

 

І я такі да придбала лише нитки та блискавку. Але що до ниток, як то кажуть, є нюанс 😉 

 

image.thumb.jpeg.34bb0a743eb6537db6512d7abd6e1437.jpeg

 

То буде шапка. І капор. І знову шапка… А цю велику я нащо придбала?.. Ну, хай буде, бо файна...

Отак і живу. І шапку в’яжу 🙃

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 часа назад, Pancir сказал:

І я такі да придбала лише нитки та блискавку. Але що до ниток, як то кажуть, є нюанс 😉 

Светлана :-)))) 👍
А змейка тоже на шапку пойдет? :-)))
И сколько шапок планируете вязать? Я насчитала 3. Или это все об одной? 

 

3 часа назад, Pancir сказал:

А цю велику я нащо придбала?.. Ну, хай буде, бо файна...

А эту большую можно на шарфик пустить. Это я вношу рацпредложение 😉 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

26 минут назад, OlgaLosss сказал:

А змейка тоже на шапку пойдет? :-)))

Можна і на шапку... якщо моя жаба не лусне різати YKK 🐸 
blyskavka24.jpg
 

1 час назад, OlgaLosss сказал:

И сколько шапок планируете вязать?

Оце добре питання. Бо якщо порахувати пряжу, то щонайменше чотири,  а так-то намагатимусь хоча б одну доробити 😸

 

1 час назад, OlgaLosss сказал:

большую можно на шарфик пустить

Шарф - це гарна думка. Бо я купувала з ідеєю "панама гачком", та це ж не бавовна, форму тримати не буде…

Я просто люблю товсту пряжу. В мене кілька років сумує кілограм Аlize Сountry (35 м в 100гр, в’язала спицями 15 - 20) - окрім однієї шапки нічого не вигадалося. Тож якщо з цієї хоч щось зроблю - вже щастя буде 🤭

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

27.12.2022 в 14:32, Pancir сказал:

 

image.thumb.jpeg.34bb0a743eb6537db6512d7abd6e1437.jpeg

 

То буде шапка. І капор. І знову шапка… А цю велику я нащо придбала?.

Голубеньке - м-м-м... моя слабкість! Усе знагодиться в свій час.

Як би мої запаси хтось побачив - ну, там точно більше 10 кг, можливо, і 15. Облік  надбань веду, а от підсумовувати загальну кількість чомусь зовсім не хочеться. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

@Galchik  , так, голубеньке і моя слабкість теж

Я облік тканин веду... Якби здогадалася не підсумовувати, спала б набагато спокійніше 😁

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ми не обирали війну. Але ми прийняли бій. І сам Бог на нашому боці.

 

 

УВАГА! Алгоритм дій для зустрічі 2023 року

1) Зібратися сім'єю бандерівців.
2) Прикрасити святковий байрактар.
3) Помолитися на портрет Залужного.
4) З'їсти приготоване на вечерю рашистське немовля.
5) Ввімкнути звернення улюбленого президента.
6) Нагодувати святковими мандаринами бойових гусей.
7) Три рази послати нах*й русню і Путіна.
6) Запустити святковий салют із Хаймарсу до Москви.
9) Випивши ґлінтвейну, спостерігати за бавовнятком у Кремлі.
10) Поділитися чимось цікавим в Лабораторії Шиття.

Одночасно з усіма пунктами допускається матюкати русню/донатити на зсу та економити електроенергію.

Старанне виконання правил гарантує вам відпустку в Ялті з видом на руїни Керченського моста 🤩

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...